Ozdobte svoje koláčiky, cupcakes alebo torty a dobroty týmito zábavnými cukrovými ozdobami od FunCakes. Sada obsahuje štyri detailné jednorožce a dúhy. Skladujte na chladnom a suchom mieste (12-20°C), bez slnečného žiarenia a cudzích vôní. Veľkosť: cca. 2 cm.
Balenie obsahuje: 6 g
cukor (96%), vaječný prášok, voda, stabilizátor: E336, zahusťovadlo: E414, prírodná aróma (vanilka), farbivo: svetlica (extrakt), E120, E133, E153, E163
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1473 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 352 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 86,3 g |
| - z toho cukry | 85,9 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | biela |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Unicorn jednorožce | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143516238 |
| Kód produktu | F50155 |